15.01.2021 - 31.03.2021 | Památník písemnictví na Moravě

Krocení literární múzy ONLINE

Doprovodný program soutěže Skrytá paměť Moravy, putovní semináře tvůrčího psaní Krocení literární múzy se tentokrát uskuteční pouze v on-line prostředí. Přednostně jsou semináře určeny školním skupinám, termín vždy záleží na domluvě s vyučujícím.

Základní délka jednoho kurzu je 45 minut a téma se bude odvíjet od soutěžního tématu 15. ročníku Skryté paměti Moravy – „Život v době korony“.

Spolu s lektorkami Muzea Brněnska si mladí tvůrci mohou vyzkoušet techniky tvůrčího psaní a pokusit se literárně ztvárnit svou osobní zkušenost s životem v nouzovém stavu nebo napsat smyšlený příběh současnými událostmi inspirovaný.

Zúčastnit se mohou zájemci od 11 do 19 let, podle soutěžních kategorií.

Zájemce je možné přihlásit prostřednictvím e-mailové adresy pamet@muzeumbrnenska.cz, seminář je bezplatný.